30 van Zandvoort

Op zaterdag 30 maart 2019 vindt de 9e editie plaats van de prachtige wandeltocht de 30 van Zandvoort.

Wandeltocht van Zandvoort naar IJmuiden

De 30 kilometer lange wandeltocht voert langs alle mooie plekjes in en rondom Zandvoort. De tocht start vanaf het Circuit Zandvoort. Hierna loop je over het Noordzeestrand, langs Bloemendaal aan Zee, richting de havenstad IJmuiden. In IJmuiden gaat de tocht verder door de Heerenduinen, Midden Herenduinen en Duin & Kruidberg. Ook is het mogelijk om te kiezen voor een kortere route van 18 kilometer.

Start

De start van beide afstanden is vanaf Paddock 2 op het Circuit Zandvoort. Het officiële startschot van de 30 km wordt gegeven om 07.30 uur. De 18 km gaat vanaf 9.00 uur van start. Vervolgens kan tot 10.30 uur worden gestart voor de 30 km en bij de 18 km kan gestart worden tot 11.00 uur. Eerder of later starten is niet mogelijk. Op Paddock 2 vind je ook de Runnerstent. Hier kun je onder andere terecht voor het afhalen van jouw wandelshirt (indien besteld), catering en de helpdesk. In de Runnerstent kan geen kleding worden achtergelaten.

Finish

De finish is in het centrum van Zandvoort. Er kan worden gefinisht tussen 12.00 en 17.30 uur voor de 30 km. De 18 km kan finishen tussen 12.00 en 15.30 uur. Na de finish ontvang je een medaille voor jouw behaalde prestatie. Bij de finish kun je ook bij overhandiging van jouw wandelboekje een sticker ontvangen ter herinnering aan de 30 van Zandvoort. Bij de finish vind je verder enkele stands van onze partners. Blijf na de finish vooral nog even hangen om jouw prestatie feestelijk af te sluiten. Geniet van de livemuziek op het Gasthuisplein bij het Wapen van Zandvoort of bezoek een van de strandpaviljoens aan de boulevard.

Praktische informatie

  Van Tot Toelichting
€ 11.00 18 km
€ 13.00 30 km

Let op! De 30 van Zandvoort is niet geschikt voor minder valide mensen en wandelwagens i.v.m. het zware parcours. Het Nationaal Park Zuid-Kennemerland kent een rijke planten- en dierenwereld. Bij een aantal gebieden waar de route doorheen voert zijn, ter bescherming van de fauna, honden niet toegestaan. Hierdoor mogen honden bij de 30 van Zandvoort niet meelopen.

Zaterdag 30 maart 2019 Vanaf 09:00 tot en met 15:00

Halkade Model.NdtrcItem.HouseNumber
1976 DC, IJmuiden