Nationaal Park Zuid-Kennemerland proost digitaal op 25-jarig jubileum!

maandag 26 oktober 2020

Het Nationaal Park Zuid-Kennemerland bestaat dit jaar 25 jaar. Helaas zijn er ‘live’ geen feestelijkheden.

Gelukkig is er een leuke film gemaakt waarbij de voorzitter van het Overleg Orgaan, Cees Roem, wordt geïnterviewd door een 9-jarig meisje, Eline Klaassen.

Zilveren jubileum voor Nationaal Park

Dit jaar viert Nationaal Park Zuid-Kennemerland haar zilveren 25-jarig jubileum. Nationaal Park Zuid-Kennemerland is in 1995 ontstaan uit een samenwerkingsverband van de terreinbeheerders Natuurmonumenten, Staatsbosbeheer, PWN, particuliere eigenaren, IVN Natuureducatie, de omliggende gemeenten Zandvoort, Haarlem, Bloemendaal en Velsen en de provincie Noord-Holland. Hierdoor kan het park als één gebied beheerd worden.